Darujte deťom zážitok !!

Categories: /30 jún 2017

LEGOLAND A ZOO HELLABRUNN

3-DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD/* bez nočných jázd

05-07. júl 2017

139 EUR

posledné voľné miesta !!

v cene :  2x ubytovanie , kontinentálne  raňajky, doprava lux autokarom,  sprievodca CK

extras  :  vstupy  podľa programu

Zľava sa zníži o  2% v prípade, že si klient nezakúpi cestovné poistenie cez CK  !

Program zájazdu:

1. deň – odchod v skorých ranných hodinách zo Slovenska, transfer do Rakúska. Prehliadka zámku Hellbrunn, neďaleko Salzburgu, s rozľahlým parkom, tajomnými jaskyňami, jazierkami a množstvom fontán. Krátka prehliadka Salzburgu. Pokračovanie v ceste do Nemecka. Vo večerných hodinách ubytovanie a nocľah.

2. deň – po raňajkách odchod do LEGOLANDU – celodenná zábava vo forme viac ako 40 atrakcií. Farebný lego svet je postavený z viac ako 50 miliónov lego kociek. Deti budú mať možnosť zažiť pirátsku bitku s vodnými delami, expedíciu pralesom na člne s pádom do vodopádu, preteky na monster trakoch, či na húsenkových dráhach, jazdu na umelom koníku na rytierskom turnaji či autom po safari parku, kolotoče, legovláčik, autoškolu na elektroautíčkach. Večer ubytovanie v hoteli a nocľah.

3. deň – raňajky, odchod do Mníchova a prehliadka zoologickej záhrady Hellabrunn – prvá geo-zoo na svete, kde zvieratá žijú v prírodnej rezervácii. V poobedňajších hodinách spiatočný transfer na Slovensko, príchod vo večerných hodinách.